UEFA Millətlər Liqası: oyunlar, TV

Futbol 09.10.2018 16:42
UEFA Millətlər Liqası: oyunlar, TV
2005 Dəfə oxunub
3-cü tur
11 oktyabr
A liqası
22:45    Polşa – Portuqaliya
C liqası
22:45    İsrail – Şotlandiya
22:45    Litva – Rumıniya
22:45    Monteneqro – Serbiya
D liqası
22:45    Farer adaları – AZƏRBAYCAN
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
22:45    Kosovo – Malta
B liqası
23:45    Rusiya – İsveç

12 oktyabr
A liqası
22:45    Belçika – İsveçrə
22:45    Xorvatiya – İngiltərə
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
B liqası
22:45    Avstriya – Şimali İrlandiya
C liqası
22:45    Estoniya – Finlandiya
22:45    Yunanıstan – Macarıstan
D liqası    
22:45    Belarus – Lüksemburq
22:45    Moldova - San Marino

13 oktyabr
B liqası
17:00    Slovakiya – Çexiya
C liqası
20:00    Norveç – Sloveniya
D liqası
20:00 Ermənistan – Cəbəlütariq
20:00    Gürcüstan – Andorra
20:00    Latviya – Qazaxıstan
A liqası
22:45    Hollandiya – Almaniya
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
B liqası
22:45    İrlandiya – Danimarka
C liqası
22:45    Bolqarıstan – Kipr
D liqası    
22:45    Makedoniya – Lixtenşteyn

4-cü tur
14 oktyabr
C liqası
17:00    Rumıniya – Serbiya
B liqası
20:00    Rusiya – Türkiyə
D liqası    
20:00    AZƏRBAYCAN – Malta
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
20:00    Farer adaları – Kosovo
A liqası
22:45    Polşa – İtaliya
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
C liqası
22:45    İsrail – Albaniya
22:45    Litva – Monteneqro

15 oktyabr
A liqası
22:45    İslandiya – İsveçrə
22:45    İspaniya – İngiltərə
B liqası
22:45    Bosniya və Herseqovina – Şimali İrlandiya
C liqası
22:45    Estoniya – Macarıstan
22:45    Finlandiya – Yunanıstan
D liqası
22:45    Belarus – Moldova
22:45    Lüksemburq - San Marino

16 oktyabr
D liqası
18:00    Qazaxıstan – Andorra
20:00    Ermənistan – Makedoniya
A liqası
22:45    Fransa – Almaniya
B liqası
22:45    İrlandiya – Uels
22:45    Ukrayna – Çexiya
C liqası
22:45    Norveç – Bolqarıstan
22:45    Sloveniya – Kipr
D liqası
22:45    Cəbəlütariq – Lixtenşteyn
22:45    Latviya – Gürcüstan


Kimin neçə xalı var?

A liqası
1-ci qrup
Fransa – 4 xal (2 oyun), Almaniya – 1 (1), Niderland – 0 (1).
2-ci qrup
İsveçrə - 3 xal (1 oyun), Belçika – 3 (1), İslandiya – 0 (2).
3-cü qrup
Portuqaliya – 3 xal (1 oyun), Polşa – 1 (1), İtaliya – 1 (2).
4-cü qrup
İspaniya – 6 xal (2 oyun), İngiltərə - 0 (1), Xorvatiya – 0 (1).

B liqası
1-ci qrup
Ukrayna – 6 xal (2 oyun), Çexiya – 0 (1), Slovakiya – 0 (1).
2-ci qrup
Rusiya – 3 xal (1 oyun), Türkiyə - 3 (2), İsveç – 0 (1).
3-cü qrup
Bosniya və Herseqovina – 6 xal (2 oyun), Şimali İrlandiya 0 (1), Avstriya – 0 (1).
4-cü qrup
Danimarka – 3 xal (1 oyun), Uels – 3 (2), İrlandiya – 0 (1).

C liqası
1-ci qrup
Şotlandiya – 3 xal (1 oyun), Albaniya – 3 (2), İsrail – 0 (1).
2-ci qrup
Finlandiya – 6 xal (2 oyun), Macarıstan – 3 (2), Yunanıstan – 3 (2), Estoniya – 0 (2).
3-cü qrup
Bolqarıstan – 6 xal (2 oyun), Norveç – 3 (2), Kipr – 3 (2), Sloveniya – 0 (2).
4-cü qrup
Monteneqro – 4 xal (2 oyun), Serbiya – 4 (2), Rumıniya – 2 (2), Litva – 0 (2).

D liqası
1-ci qrup
Gürcüstan – 6 xal (2 oyun), Andorra – 2 (2), Latviya – 1 (2), Qazaxıstan – 1 (2).
2-ci qrup
Lüksemburq – 6 xal (2 oyun), Belarus – 4 (2), Moldova – 1 (2), San Marino – 0 (2).
3-cü qrup
Kosovo – 4 xal (2 oyun), Farer adaları – 3 (2), AZƏRBAYCAN – 2 (2), Malta – 1 (2).
4-cü qrup
Makedoniya – 6 xal (2 oyun), Ermənistan – 3 (2), Lixtenşteyn – 3 (2), Cəbəlütariq – 0 (2).