Millətlər Liqası: bu gün və sabah keçiriləcək oyunlar

Futbol 15.10.2018 16:03
Millətlər Liqası: bu gün və sabah keçiriləcək oyunlar
918 Dəfə oxunub
15 oktyabr
A liqası
22:45    İslandiya – İsveçrə
22:45    İspaniya – İngiltərə
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
B liqası
22:45    Bosniya və Herseqovina – Şimali İrlandiya
C liqası
22:45    Estoniya – Macarıstan
22:45    Finlandiya – Yunanıstan
D liqası
22:45    Belarus – Moldova
22:45    Lüksemburq - San Marino

16 oktyabr
D liqası
18:00    Qazaxıstan – Andorra
20:00    Ermənistan – Makedoniya
A liqası
22:45    Fransa – Almaniya
Bu oyun “CBC Sport”la canlı yayımlanacaq.
B liqası
22:45    İrlandiya – Uels
22:45    Ukrayna – Çexiya
C liqası
22:45    Norveç – Bolqarıstan
22:45    Sloveniya – Kipr
D liqası
22:45    Cəbəlütariq – Lixtenşteyn
22:45    Latviya – Gürcüstan



Kimin neçə xalı var?
A liqası
1-ci qrup
Fransa – 4 xal (2 oyun), Niderland – 3 (2), Almaniya – 1 (2).
2-ci qrup
Belçika – 6 xal (2 oyun), İsveçrə - 3 (2), İslandiya – 0 (2).
3-cü qrup
Portuqaliya – 6 xal (2 oyun), İtaliya – 4 (3), Polşa – 1 (3).
4-cü qrup
İspaniya – 6 xal (2 oyun), İngiltərə - 1 (2), Xorvatiya – 1 (2).

B liqası
1-ci qrup
Ukrayna – 6 xal (2 oyun), Çexiya – 3 (2), Slovakiya – 0 (2).
2-ci qrup
Rusiya – 7 xal (3 oyun), Türkiyə - 3 (3), İsveç – 1 (2).
3-cü qrup
Bosniya və Herseqovina – 6 xal (2 oyun), Avstriya – 3 (2), Şimali İrlandiya 0 (2).
4-cü qrup
Danimarka – 4 xal (2 oyun), Uels – 3 (2), İrlandiya – 1 (2).

C liqası
1-ci qrup
İsrail – 6 xal (3), Şotlandiya – 3 (2), Albaniya – 3 (3).
2-ci qrup
Finlandiya – 9 xal (3 oyun), Yunanıstan – 6 (3), Macarıstan – 3 (3), Estoniya – 0 (3).
3-cü qrup
Bolqarıstan – 9 xal (3 oyun), Norveç – 6 (3), Kipr – 3 (3), Sloveniya – 0 (3).
4-cü qrup
Serbiya – 8 xal (4 oyun), Monteneqro – 7 (4), Rumıniya – 6 (4), Litva – 0 (4).

D liqası
1-ci qrup
Gürcüstan – 9 xal (3 oyun), Qazaxıstan – 2 (3), Latviya – 2 (3), Andorra – 2 (3).
2-ci qrup
Belarus – 7 xal (3 oyun), Lüksemburq – 6 (3), Moldova – 4 (3), San Marino – 0 (3).
3-cü qrup
Kosovo – 8 xal (4 oyun), AZƏRBAYCAN – 6 (4), Farer adaları – 4 (4), Malta – 2 (4).
4-cü qrup
Makedoniya – 9 xal (3 oyun), Lixtenşteyn – 3 (3), Ermənistan – 3 (3), Cəbəlütariq – 3 (3).